Rowery miejskie 4 generacji? Tworzą się nowe urządzenia w sposobie wypożyczania miejskich jednośladów

Aktulności Kołobrzeg

Rowery miejskie 4 generacji? Robią się nowe wsparcia w sposobie wypożyczania miejskich jednośladów

W całych miastach tzw. 4 generacja rowerów miejskich jest co kilka od ubiegłego roku, w Kołobrzegu jej wejście chciane istnieje na drugi sezon. Co zatem znaczy? Rower 4 generacji można korzystać bez tzw. stacji dokujących i dawać tam, gdzie klientowi jest wygodnie.

Poszerzenie systemu wypożyczania rowerów miejskich skupia się z faktem, że pod koniec listopada zamyka się zgoda z obowiązującym realizatorem projektu Kołobrzeski Rower Miejski czy firmą Nextbike. Miasto zamierza rozpisać przetarg na wyłonienie nowego wykonawcy, który oprócz zarządzania i korzystania bieżącą infrastrukturą tego sposobu, stworzy oraz system 4 generacji. Planowane jest wówczas połączenie starszej i różnej opcji wypożyczania jednośladów. – W najbliższych dniach winno być oczywiście, które są możliwości – mówi nam Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy miasta.

W prawach nowoczesnego systemu, rower wypożyczony bezstacyjnie można podać, na poszczególnej ze dziedzin, które będą do tego określone. Pozostawione jednoślady nie mogą jedynie utrudniać ruchu innym użytkownikom infrastruktury drogowej. Każde z bogatszych miast planuje znajomy dopracowany system; w Odróżnieniu rower 4 generacji można pominąć nawet pod domem; jeśli jest mina strefą, z konta aplikacji ściągana jest delikatna opłata za wypożyczenie sprzętu – 5 zł. Gdy będzie w Kołobrzegu? Przekonamy się niebawem, tymże dużo, że miasto, oprócz zmian w sposobie wypożyczania ma również zwiększyć liczbę samych stacji. Do punktu wrócimy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments